Excedrin Migraine (Caplet) acetaminophen 250 mg / aspirin 250 mg / caffeine 65 mg)

Lub Npe Lub Npe: acetaminophen / aspirin / caffeine

Pill nrog imprint Ex yog Dawb, Capsule-puab thiab tau raug txheeb xyuas tias yog Excedrin Migraine (Caplet) acetaminophen 250 mg / aspirin 250 mg / caffeine 65 mg. Nws yog muab los ntawm Novartis Consumer Health, Inc.



Excedrin Migraine yog siv rau kev kho mob migraine ; mob/ua npaws thiab belongs rau chav kawm tshuaj kev sib xyaw ua ke ntawm analgesic . FDA tsis tau cais cov tshuaj rau kev pheej hmoo thaum cev xeeb tub. Excedrin Migraine acetaminophen 250 mg / aspirin 250 mg / caffeine 65 mg tsis yog cov tshuaj tswj tau raws li Txoj Cai Tswj Cov Tshuaj (CSA).



tshuaj noj naproxen 500 mg

Duab rau Ex

Excedrin migraine (caplet) acetaminophen 250 mg / aspirin 250 mg / caffeine 65 mg Ex

Excedrin Migraine (Caplet)

Lub Npe
acetaminophen / aspirin / caffeine
Luam tawm
Ex
Lub zog
acetaminophen 250 mg / aspirin 250 mg / caffeine 65 mg
Xim
Dawb
Loj
17.00 Nws
Cov duab
Capsule-puab
Muaj
Hla lub txee
Cov tshuaj
Kev sib xyaw ua ke ntawm analgesic
Ceg cev xeeb tub
N - Tsis cais
CSA Schedule
Tsis yog tshuaj tswj
Labeler / Supplier
Novartis Consumer Health, Inc.
National Drug Code (NDC)
00067-8103 (Tshaj tawm)
Cov khoom xyaw uas tsis muaj zog
carnauba ib yam dab tsi , FD&C Blue No. 1 , aluminium oxide , hypromelloses , microcrystalline cellulose , povidone , pob kws starch , propylene glycol , saccharin sodium , stearic acid , titanium dioxide

Lus Cim: Cov khoom xyaw uas tsis muaj zog tuaj yeem sib txawv.

Xav paub ntxiv Ntxiv rau Daim Ntawv Qhia Tshuaj Luam tawm

Tau txais kev pab nrog Imprint Code FAQs .



Related Images for 'Ex'

Excedrin Menstrual tiav Excedrin ntxiv zog (caplet) Mucinex Lub zog siab tshaj plaws

Cov ntaub ntawv ntxiv

Nco ntsoov sab laj nrog koj tus kws kho mob kom paub meej tias cov ntaub ntawv uas tshwm sim hauv nplooj ntawv no siv tau rau koj tus kheej.